ŽŠ Velké Poříčí-parlament

Vložil: ZŠ Velké Poříčí

Titulek: Legendy

Největší legendy,ktere pamatuji......
Ředitelka Halamova....z té šla hrůza....ředitel Lastovicka....smrděl tabakem,ale byl to frajer,taky velice přísný....učitelé:Rubeš,telocvik s ním bomba,dějepis Barták,velice hodnej,ale dopadl špatně...Dolezalova....vynikající, cesky naucila i naprosté pitomce.Pak tam byly sexbomby Hurnikova a Hornychova taky ok,na prirodak rozšafná Volhejnova.
Moc děkuji aspoň takto,vzpomínám s úctou.Bývalý průměrný žák Jirka.

Datum: 26.09.2018

Vložil: komenský

Titulek: x

Škola je řízená deformace. Nechoďte tam.

Datum: 31.03.2018

Vložil: Anonym

Titulek: Klokan

Ahoj, podle mě by bylo velmi dobré kdyby jste jako žákovský parlament zveřejňovali některé výsledky ze soutěží atd. teďka jsem zrovna měla na mysli matematického klokana. Na druhou stranu zase chápu že se vám nechce vypisovat 250 dětí a jejich výsledky ale mohly byste alespoň jen asi těch deset z kategorie. Tak děkuji jestli mě vyhovíte a jestli ne budu to chápat třeba někteří nechtějí ani zveřejňovat svoje výsledky.
S pozdravem Anonym

Datum: 01.03.2017

Vložil: anonim

Titulek: prosím